خلاقیت گفتار درمان

آرین در طول این سالها گفتار درمانهای متعددی داشته که همشون خیلی در پیشرفت آرین تاثیر داشتن .

اصولا من در این 5 سالی که در کلینکهای مختلف رفت و آمد کردم به این نتیجه رسیدم که هر بچه ای با یکی از تراپیستهاش بیشتر اخت می شه و بیشتر پیشرفت می کنه .

در حال حاضر آرین حدود 2 سالی هست که یک گفتار درمان ثابت داره و خوشبختانه با او بسیار پیشرفت کرده ،روز اولی که ما پیش ایشون رفتیم آرین اصوات رو هم نمی تونست بیان کنه حتی تا همین فبل از عید آرین کلمه نداشت ولی این گفتار درمان دلسوز اینقدر در کارشون خلاقیت به خرج میدن و راههای مختلف رو امتحان کردند و می کنند تا در مورد آرین به نتیجه برسه و خوشبختانه الآن آرین چند جمله دو کلمه ای رو می تونه بیان کنه. من به این ایمان دارم که بزودی زود با زحمات بیدریغ ایشون آرین پیشرفت چشمگیری می کنه . 

بعضی وقتها که با هم صحبت می کنیم و ایشون به من میگه که من فکر کردم که این راه رو برای آرین امتحان کنیم شاید جوا ب بده ، پیش خودم فکر می کنم ، یعنی هنوز آدمهائی هستند تو این مملکت که نسبت به کارشون متعهدباشند . پس هنوز هم جای امیدی هست که یک روز همه مردم ایران تبدیل به انسانهای متعهد و دلسوز نسبت به کارشون بشن.

به قول یک معلم عزیزم: آدم باید از هر اتفاقی در زندگیش، درس خودش رو بگیره و من از این گفتار درمان محترم د رس  خلاقیت در کار رو گرفتم .

/ 4 نظر / 27 بازدید
para

[بغل]

سمینا

سلام ازوب زیباتون دیدن کردم موفق باشید..دوست داشتیدازگالری من دیدن کنیدونظرتون روبگذارید

دارویی

سلام . ببخشید دیر اومدم . افرین خوب می‌نویسید . ادامه بدین

وحيد

با سلام لطفا در صورت امكان نام يا تلفن اين گفتار درمان دلسوز را بفرمائيد