دوستانی از جنس خدا !

خدا رو شکر !

به واسطه اختلال آرین و رفت و آمدهای من و آرین بین کلینک های مختلف  حالا من دوستانی دارم که به دوستی با اونها افتخار می کنم ...

میدونید ما برای کوچکترین تغییر بچه هامون کلی خوشحالی می کنیم!!! 

از غذا خوردن و جویدن ، تا چهار دست و پا رفتن و مداد دست گرفتن بگیر تا بیان حتی یک کلمه توسط فرزندمون ...

چیزهائی که شاید اصلا برای بعضیها عجیب باشه ما براش جشن می گیریم ...

خیلی وقتها هم با هم غصه می خوریم...ناراحت گریه می کنیم و نا امید می شیم ولی باز همدیگرو دلداری میدیم و رو پا می شیم.

خیلی خوبه چون حرف همدیگه رو خوب می فهمیم . چیزهائی که شاید نزدیکترین آدم بهمون متوجه اش نمی شه و آزارمون میده وقتی با هم مطرح می کنیم علاوه بر اینکه درکش می کنیم به هم راهکار هم نشون میدیم .

این خیلی حس خوبیه که آدم دوستهائی داشته باشه از جنس خدا که همه هم وغمشون فراهم کردن آینده ای زیبا برای فرزندشونه ... 

 

/ 4 نظر / 46 بازدید
متین

خوش به حال آرین کوچولو مادری داره بهش افتخار می کنه ...از خدا براتون بغلی پر از آرامش آرزو می کنم ودعا میکنم روزی دلیل جشن وخنده هاتون دانشگاه رفتن و دامادی آرین باشه...

هانیه

دوست عزیزم : بزرگترین شاتس ارین داشتن. پدر ومادر همراهی مثل شماها بوده امیدوارم معجزه خداوند و نظر چهارده معصوم شامل حالتون بشه و روزی خود ارین توی این وبلاگ مطلب بنویسه امین??

سپیده

سلام پانته آ جون خیلی کار خوب و با ارزشی انجام دادید من حتما به وبلاگ شما سر خواهم زد اگر موردی بود که خواستید با کسی مشورت کنید به وبلاگ مرکز ما سر بزنید چون زیر نظر خانمی می باشد که دکتر ای روانشناسی تربیتی دارند و می توانند جواب گوی شما باشند البته بیشتر فعالیت ها توسط من ثبت میشه و من به ایشون اطلاع می دهم. www.saraanddara.blogfa.com (اگر بتوانید وبلاگ مرکز ما را به قسمت دوستان من اضافه کنید خوشحال می شوم) آرین گل را ببوسید.

باران

سلام و درود پروردگار بر شما خانواده ی ارجمند. آرزومند بهترینها برای شما [گل]