مدرسه آرین

آرین باید پارسال به کلاس اول می رفت ، بسیاری از کاردرمانهای آرین به من گفته بودند که حالا امسال رو هم صبر کنید. ولی بر حسب اتفاق و به خاطر سفارش یکی از دوستانم در اواخر تابستان با کاردرمانگر ذهنی آشنا شدیم که خودشون معلم بچه های استثنائی بودند برخلاف همه منو دعوا هم کرد که خانم بچه رو برای چی نگه داشتی ،همین فردا میری و کارهای سنجشش رو انجام می دی ...

کارهای مربوط به سنجش آرین تا هفته اول مهر طول کشید. آرین در سنجش تخصصی هوش عادی قبول شد و حالا آموزش و پرورش استثنائی هم به ما می گفت برید و آرین رو  یک مدرسه عادی کم جمعیت ثبت نام کنید . ما به چند مدرسه عادی غیر انتفاعی سر زدیم ولی متأسفانه و یا خوشبختانه آرین رو نپذیرفتند.

در این بین من با یک خانم کارشناس اوتیسم در آموزش و پرورش استثنائی آشنا شده بودم و ایشون گفتند که شاید بتونه مدرسه پیک هنر که یک مدرسه مخصوص بچه های اوتیسم هست آرین رو ثبت نام کنن .

تقریبا هفته دوم مهر بود که با آرین و پدرش به مدرسه پیک هنر رفتیم . نه تنها من و همسرم ، آرین هم بقول خودش از "سه" خیلی خوشش اومد . 

مدیر ، معلمها و مشاورین خوب پیک هنر در چشمانشون عشق و محبتی دیده می شه که  وصف ناپذیر ه و من همیشه خدا را شاکرم از بابت قرار دادن این فرشته ها  بر سر راه من و خانواده ام .

آرین از هفته پیش که چشمش به کیف و روپوش مدرسه اش می افته مرتب با خوشحالی میگه "سه" "سه"

وحالا فردا اولین روز از سال دومی هست که آرین به مدرسه میره .قلب

/ 7 نظر / 29 بازدید
para

khoshalam ke arıan nghadr madresasho doost dare va khoda vaghean ın joor freshteha ro hefz kone ... sle jadıde tahsıle eshham mobarak ... khale kheylı azash doore ama kheylı doustesh dare o mıboosatesh [قلب][ماچ]

هانیه

به امید انروز که تو وبلاگت بنویسی اولین روز دانشگاه ارین

غريبه!

ميذاشتينش مدرسه عادي بهتر بود..

غريبه!

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

آموزگار استثنایی

با سلام.من آموزگار استثنایی هستم و تصادفی با وب شما آشنا شدم.اتفاقا کار خوبی کردید که آرین جان رو مدرسه استثنایی گذاشتید. اگر مدرسه عادی رفته بود ممکن بود خیلی عقب بمونه ولی انشاالله حالا دیگه به زودی زود شاهذ پیشرفتش هستیم.موفق باشید.از طرف من آرین جون رو ببوسید.

لیلا

سلام گلم امیدوارم حال پسر گلت خوب باشه میشه بپرسم تو سنجش تخصصی سوالات هوش چی بود