آرین باید پارسال به کلاس اول می رفت ، بسیاری از کاردرمانهای آرین به من گفته بودند که حالا امسال رو هم صبر کنید. ولی بر حسب اتفاق و به خاطر سفارش یکی از دوستانم در اواخر تابستان با کاردرمانگر ذهنی آشنا شدیم که خودشون معلم بچه های استثنائی بودند برخلاف همه منو دعوا هم کرد که خانم بچه رو برای چی نگه داشتی ،همین فردا میری و کارهای سنجشش رو انجام می دی ...

کارهای مربوط به سنجش آرین تا هفته اول مهر طول کشید. آرین در سنجش تخصصی هوش عادی قبول شد و حالا آموزش و پرورش استثنائی هم به ما می گفت برید و آرین رو  یک مدرسه عادی کم جمعیت ثبت نام کنید . ما به چند مدرسه عادی غیر انتفاعی سر زدیم ولی متأسفانه و یا خوشبختانه آرین رو نپذیرفتند.

در این بین من با یک خانم کارشناس اوتیسم در آموزش و پرورش استثنائی آشنا شده بودم و ایشون گفتند که شاید بتونه مدرسه پیک هنر که یک مدرسه مخصوص بچه های اوتیسم هست آرین رو ثبت نام کنن .

تقریبا هفته دوم مهر بود که با آرین و پدرش به مدرسه پیک هنر رفتیم . نه تنها من و همسرم ، آرین هم بقول خودش از "سه" خیلی خوشش اومد . 

مدیر ، معلمها و مشاورین خوب پیک هنر در چشمانشون عشق و محبتی دیده می شه که  وصف ناپذیر ه و من همیشه خدا را شاکرم از بابت قرار دادن این فرشته ها  بر سر راه من و خانواده ام .

آرین از هفته پیش که چشمش به کیف و روپوش مدرسه اش می افته مرتب با خوشحالی میگه "سه" "سه"

وحالا فردا اولین روز از سال دومی هست که آرین به مدرسه میره .قلب